phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrowcu Świętokrzyskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ostrowiec Świętokrzyski oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Ostrowcu Świętokrzyskim realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Ostrowcu Świętokrzyskim serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ostrowiec Świętokrzyski oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostrowiec Świętokrzyski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do