phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wodzisławiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wodzisławiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wodzisław oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Wodzisławiu realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Wodzisławiu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wodzisław oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wodzisław

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do