phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łaszczowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łaszczowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łaszczów oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zdobywa coraz większą popularność z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Łaszczowie prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Łaszczowie serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łaszczowie oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łaszczów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do