phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wąsoszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wąsoszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Wąsoszu oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wąsoszu realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Wąsoszu gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wąsosz oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wąsosz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do