phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żaganiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żaganiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Żaganiu oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Żaganiu realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Żaganiu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Żagań oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żagań

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do