phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chojnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chojnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Chojna oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania domu bądź firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Chojnie prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności kupować produkty z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Chojnie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Chojnie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chojna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do