phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gnieźnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gnieźnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Gnieźnie oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Gniezno prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Gnieźnie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Gniezno oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gniezno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do