phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szprotawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szprotawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Szprotawie oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Szprotawie realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Szprotawie gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szprotawa oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szprotawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do