phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pruszkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pruszkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pruszków oraz wielu regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje na coraz większej popularności przez parę podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Pruszkowie realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wybierać materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Pruszkowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pruszków oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pruszków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do