phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Turku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Turku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Turek oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Turku realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności kupować produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Turku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, ponieważ to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Turek oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Turek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do