phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czchowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czchowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Czchowie oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się wysoką jakością. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Czchowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Czchowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czchów oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czchów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do