phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kietrzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kietrzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kietrz oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kietrz prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Kietrzu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kietrzu oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kietrz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do