phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Złoczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Złoczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Złoczew oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na kilka istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Złoczew prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Złoczewie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Opał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Złoczew oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Złoczew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do