phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piwnicznej-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piwnicznej-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Piwniczna-Zdrój oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Piwnicznej-Zdroju prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią i ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Piwnicznej-Zdroju serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Piwnicznej-Zdroju oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piwniczna-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do