phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jaworowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jaworowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jawor oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jawor realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Jaworowie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady kooperacji, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Jaworowie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jawor

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do