phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Halinowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Halinowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Halinowie oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały cechowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Halinowie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Halinowie gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Halinowie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Halinów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do