phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Orzyszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Orzyszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Orzyszu oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Orzysz realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim stawiać na materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Orzyszu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Orzyszu oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Orzysz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do