phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pyrzycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pyrzycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Pyrzycach oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pyrzycach realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Pyrzycach serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Pyrzycach oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pyrzyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do