phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Dworze Mazowieckim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowym Dworze Mazowieckim oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowy Dwór Mazowiecki realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Nowym Dworze Mazowieckim gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowy Dwór Mazowiecki oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Dwór Mazowiecki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do