phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rymanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rymanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Rymanów oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały cechowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Rymanowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności stawiać na materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Rymanowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Rymanowie oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rymanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do