phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrzeszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrzeszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ostrzeszów oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ostrzeszów prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Ostrzeszowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ostrzeszowie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostrzeszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do