phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bielawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bielawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bielawa oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bielawie prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Bielawie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Bielawie oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bielawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do