phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miłosławiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miłosławiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Miłosław oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Miłosławiu prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Miłosławiu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Miłosławiu oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miłosław

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do