phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jasieniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jasieniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Jasieniu oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jasień prowadzimy od dawna – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas używania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Jasieniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Jasieniu oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jasień

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do