phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Suszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Suszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Susz oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Susz prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Suszu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Susz oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Susz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do