phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Trzcińsku-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Trzcińsku-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Trzcińsko-Zdrój oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Trzcińsko-Zdrój realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Trzcińsku-Zdroju gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Trzcińsku-Zdroju oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Trzcińsko-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do