phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świątnikach Górnych.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świątnikach Górnych i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Świątniki Górne oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świątniki Górne prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Świątnikach Górnych gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Świątnikach Górnych oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świątniki Górne

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do