phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Konstancinie-Jeziornie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Konstancinie-Jeziornie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Konstancinie-Jeziornie oraz wielu regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały cechowały się wysoką jakością. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Konstancinie-Jeziornie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także kupować produkty z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Konstancinie-Jeziornie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Konstancin-Jeziorna oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Konstancin-Jeziorna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do