phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kosowie Lackim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kosowie Lackim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kosów Lacki oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu przez parę ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kosowie Lackim prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także stawiać na produkty z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Kosowie Lackim serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kosowie Lackim oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kosów Lacki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to idealny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do