phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Starogardzie Gdańskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Starogardzie Gdańskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Starogardzie Gdańskim oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Starogardzie Gdańskim prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się ekonomią i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Starogardzie Gdańskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, ponieważ to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Starogard Gdański oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Starogard Gdański

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do