phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chocianowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chocianowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Chocianów oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie z paru istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chocianów realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Chocianowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Chocianów oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chocianów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do