phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mirsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mirsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mirsk oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania domu bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Mirsku prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Mirsku gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Mirsku oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mirsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do