phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Konstantynowie Łódzkim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Konstantynowie Łódzkim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Konstantynowie Łódzkim oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Konstantynowie Łódzkim realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Konstantynowie Łódzkim gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Konstantynów Łódzki oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Konstantynów Łódzki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do