phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koninie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koninie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP Pellet to seria produktów opałowych, która cechuje się najwyższą jakością. Wytworzona jest z trocin drewna iglastego, które mają wysokie parametry. Pellet drzewny dostępny w naszej ofercie zyskał certyfikat EN Plus A1, co potwierdza dbałość o nasz produkt. Nasz pellet opałowy podlega także częstym i wnikliwym kontrolom, które za każdym razem potwierdzają jego wysoką jakość i czystość. Pellet premium nie ulega spiekaniu, ponieważ jest oczyszczony i nie zawiera w swoim składzie piasku, składników mineralnych i kory. Pellet workowany umożliwia sprawniejszy transport i bezpieczne przechowywanie. Dobry pellet, jaki jest dostępny dla mieszkańców miasta Konin, jest wysokokaloryczny i suchy, a także zawiera znikomą zawartość popiołu na poziomie 0,2-0,6%. Cena pelletu odzwierciedla jego jakość, jednak jest atrakcyjna dla przeważającej ilości naszych odbiorców. Sprzedaż pelletu prowadzimy jedynie w sprawdzonych i wiarygodnych skupach w mieście Konin.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Dzięki wielu zaletom, ogrzewanie pelletem zyskuje coraz więcej zwolenników. Spalanie pelletu nie powoduje powstawania dużej ilości popiołu, co jest niewątpliwie bardzo wygodne. Dobry pellet, który dostępny jest w naszej ofercie, cechuje się także niską szkodliwością dla powietrza i środowiska. Podczas spalania emitowana jest znikoma ilość CO2 i substancji szkodliwych, co nie wpływa na powstawanie smogu. Warto zwrócić uwagę, aby zakupiony pellet posiadał certyfikat EN Plus A1, informuje o tym, że opał jest suchy, czysty, wysokokaloryczny i ekologiczny. Tylko wtedy może być używany przez osoby posiadające piec na pellet lub kotły na pellet oznaczone jako Ekodesigne. Wybranie pelletu o niskiej jakości z biegiem czasu powoduje szybkie uszkodzenie tego typu pieców. Dzięki naszej sprzedaży w Koninie mieszkańcy mogą ogrzewać swoje gospodarstwa i firmy za pomocą ekologicznego pelletu wytwarzanego z trociny odpadowej i wiórów tartacznych.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup pelletu nie powinien być podejmowany pod wpływem chwili. Warto przed jego nabyciem wziąć pod uwagę kilka parametrów, których poziom świadczy o jakości opału. Kaloryczność pelletu jest bardzo ważna i powinna być weryfikowana bardzo wnikliwie. Wpływa ona bowiem na spalanie pelletu. Pellet powinien także posiadać certyfikat EN Plus A1, który potwierdza wysoką jakość pod względem suchości opału, zawartości popiołu, wilgotności i poziomu zanieczyszczeń. W celu porównania różnych cech produktów opałowych warto przeczytać pozytywne opinie o pellecie, których wiele można znaleźć na stronach internetowych. Tym sposobem można się dowiedzieć, jaka jest racjonalna cena pelletu i jaki pellet opałowy spełni indywidualne wymagania klienta. Oferta naszego pelletu premium spełniająca wszystkie rygorystyczne wymagania, dostępna jest dla mieszkańców miasta Konin w sprawdzonych skupach, a także za pośrednictwem biura.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Linia TOP Pellet dostępna jest dla mieszkańców Konina. Nasz pellet drzewny cechuje się przede wszystkim najwyższą jakością. Pellet ten ma znikome ilości popiołu i wilgoci, jest czysty i bardzo kaloryczny. Pakowany jest w wygodne worki, a produkcja pelletu przebiega w sposób bezpieczny i przyjazny środowisku. Dostawcy trocin i wiórów, z których wytwarzany jest pellet, są przez nas regularnie sprawdzani pod kątem jakości. Jako producent pelletu prowadzimy sprzedaż opału w mieście Konin od samego początku naszej działalności. Sprzedaż pelletu naszej firmy odbywa się również za pośrednictwem strony internetowej oraz siedziby biura, a pellet cena za tonę jest niezwykle korzystna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Konin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Ze względu na wysoką popularność pelletu, coraz częściej realizujemy zamówienia hurtowe, które dostarczane są nie tylko do domów, ale również do firm. Hurt pellet jest także wariantem, który jest wybierany przez osoby pragnące zrobić większe zapasy produktu opałowego. Dzięki temu rozwiązaniu można zamówić pellet drzewny z linii TOP Pellet, cechujący się najwyższą jakością w ilości wielu ton. Pellet ceny hurtowe są bardzo korzystne i adresowane dla mieszkańców Konina.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do