phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lędzinach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lędzinach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lędziny oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lędziny prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Lędzinach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lędziny oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lędziny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do