phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chełmnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chełmnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Chełmno oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chełmno realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Chełmnie serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Chełmnie oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chełmno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do