phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łabiszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łabiszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Łabiszynie oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Łabiszynie prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co sprawia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Łabiszynie gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łabiszyn oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łabiszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do