phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wołowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wołowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Wołowie oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wołowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Wołowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wołowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wołów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów firmowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do