phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stęszewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stęszewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Stęszew oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje coraz większą popularność ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stęszew realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Stęszewie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Opał odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki kooperacji, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Stęszewie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stęszew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do