phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kostrzynie nad Odrą .
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kostrzynie nad Odrą i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kostrzynie nad Odrą oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność ze względu na kilka ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kostrzyn nad Odrą realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wybierać materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Kostrzynie nad Odrą serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kostrzyn nad Odrą oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kostrzyn nad Odrą

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, gdyż to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do