phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Prabutach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Prabutach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Prabuty oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Prabutach realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Prabutach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Prabutach oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Prabuty

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do