phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bornem Sulinowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bornem Sulinowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Bornem Sulinowie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z paru istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Bornem Sulinowie realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Bornem Sulinowie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bornem Sulinowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Borne Sulinowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do