phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szamocinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szamocinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Szamocinie oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Szamocin prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Szamocinie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szamocin oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szamocin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do