phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pasłęku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pasłęku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Pasłęku oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pasłęk prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Pasłęku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Pasłęku oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pasłęk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do