phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Oleśnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Oleśnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Oleśnica (świętokrzyskie) oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania domu czy firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Oleśnica (świętokrzyskie) prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Oleśnicy serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Oleśnica (świętokrzyskie) oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oleśnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do