phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pilźnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pilźnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Pilźnie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Pilzno prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Pilźnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pilzno oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pilzno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do