phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mikstacie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mikstacie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Mikstacie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Mikstacie prowadzimy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią spalania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Mikstacie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Mikstat oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mikstat

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do