phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strzyżowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strzyżowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Strzyżowie oraz wielu regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Strzyżowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Strzyżowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady współpracy, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Strzyżów oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strzyżów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do