phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przemyślu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przemyślu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Przemyśl oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Przemyśl prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Przemyślu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Przemyślu oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przemyśl

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do