phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Broku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Broku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brok oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Brok realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim kupować produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Broku serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Broku oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brok

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów firmowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do